Halı ve Kilim Temizliği

Halı ve Kilim Temizliği

Halı ve Kilim Temizliği

Halı ve Kilim Temizliği

Halı ve Kilim Temizliği, Evimize renk katan zevkimizi yansıtan değer verdiğimiz  halı ve kilimlerinizi yerinden alıp sizin gösterdiğiniz özen ve dikkat ile temizleyerek tekrar adresinize teslim ediyoruz . Yıkama işlemlerimiz el ile her halı cinsine özel şampuanlar ve   detaylı kontrol   yapılarak halı üzerindeki kir , leke , kokular giderilerek sizlerin memnuniyetini kazanacağımız şekilde garantili temizlik sloganıyla   sürdürülmektedir.

 

 

El Dokuma Halı

Kök Boyası İle Renklendirilmiş Halılar

İpek Halılar

Isparta Halısı

Yün Halı

Makine Halısı

– Shaggy Halı

Halı yıkama deyince akla biz geliriz. Halılarınız bizim için önemlidir. En uygun fiyata ücretsiz servis imkanı ile halılarınızı evinizden alıyor, halı yıkama tesislerimiz de sağlıklı ortamlarda titiz temiz bir şekilde yıkıyor ve geniş ferah, kapalı ve donanımlı ortamlarda kurutuyoruz. Siz yorulmayın bütçeniz ise hiç sarsılmasın zahmetsizce kapınıza en uygun ve ekonomik ücretlerle teslim ediyoruz. Halı yıkama işlemi ev imkanların da sanıldığı üzere hiç de tasarruflu değil bilakis akan su miktarı ve harcanan deterjanlar ile mukayese edildiğinde kesinlikle halı yıkama merkezleri daha uygundur. Üstelik yorgunluğunuz da çabası. Gelin size hem ekonomik, hem yorulmayacağınız bir hizmet sunalım. Bizi arayın ucuz ama kaliteli hizmeti yaşayın.

Halı Yıkamada Son Teknoloji

Bir önceki yazımız olan Halı Yıkamada Son Teknoloji başlıklı makalemizde halı yıkama, halı yıkama temizleme ve halı yıkamacı hakkında bilgiler verilmektedir.

Tüm Türkiye den El dokuma halı ve İpek halı temizliği şiparişleri alınır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.