Halı Yıkama Aşamaları

Halı Yıkama Aşamaları

Özelliklerine göre ayrılır

Halı Yıkama Aşamaları

Halı Yıkama Aşamaları

Fabrikamıza gelen halılar türlerine göre ayrılarak özelliklerine göre farklı yıkama teknikleri uygulanır.
Kıymetli ve el dokuma halıları son derece hassas halılardır. El dokuma halı yıkaması gerçekten çok tecrübe isteyen hassas bir iştir. Firmamıza gelen el dokuma halılar özelliklerine göre ayrılır, toz alma işleminden sonra halının yıkama işlemine geçilir el dokuma halılar için özel alman malı hassas halı yıkama fırçası kullanılarak ve özel şampuanla halının renklerini karıştırmadan ön ve arka yüzeyi fırçalanır ve son bir işlem ön yüzü tekrar fırçalanır. El dokuma halının hassasiyetine göre işlem süresi değişir. El dokuma halılar kesinlikle otomatik makine ile yıkanmaz. elde hassas yıkama yapılır.

Makina halıları öncelikle toz alma işleminden geçirilir.

Tozu alınan halılarda lekeli bölge var ise uygun kimyasallarla müdahale edilir. Daha sonra bol su ile ıslatılan halılara antibakteriyel halı şampuanı uygulanır. Şampuanlı halı sert fırça takılmış makinelerle titizlikle yıkanır. devamında bol su ile durulanan halı sıkma makinesine alınır. Halılar sıkma makinesinden %90 kuru çıkar. tam kuruması için kapalı alanda 48 saat asılan halı son kontrolü yapılarak paketlenir ve teslimata gönderilir.

Profesyonel halı yıkama

Profesyonel halı yıkama garanti halı yıkama  olarak biz tüm müşterilerimize zamanın bize kazandırdığı tecrübe,bilgi ve elbette profesyonelliğimizle en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Sağlık koşullarına uygun tesisimizde teknolojik makinelerimiz ve özel kurutma odalarımızla halı yıkamada en iyi sonuçları sunuyoruz. Hizmetimiz garantimiz altındadır. Ücretsiz servisimizle bir telefonunuzla anında adresinizdeyiz. Arayın sizinde halılarınız yeniden hayat bulsun.

Halı Yıkama öncesi toz alma işlemi

En iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Yıkama işlemlerini itina ile gerçekleştiren Gemlik te Halı yıkama firmamız her zaman en iyi hizmet için çalışır sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan bizler yıkama konusunda en küçük memnuniyetsizlik anında sizlerden ücret talep etmiyoruz bizler sizler memnun olmadan ücret almıyoruz bizler işimizi iyi yapmamıza rağmen yinede siz yıkama işlemini beğenmeseniz dahi bizler yine ücret almıyoruz buda zaten yıkama işlemlerimize vermiş olduğumuz en büyük garanti.
Halılarınızın cinslerine göre en iyi yıkama işlemini uygulayama halı yıkama Gemlik firmamız sizler için en iyi hizmeti var gücüyle sunmaya devam eder.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.