Antika Halı Yıkama
antika halı yıkama

antika halı yıkama

Express halı yıkama fabrikası antika halı yıkama hizmetini özel makinelerde antika halılarının yapısına uygun özel solüsyonlar ile işinde uzman personelleri tarafından vermektedir. Fabrikamızda antika halı yıkama işlemi esnasında antika halılar çok çabuk renk atıp bozulabildiğinden dolayı su kullanılmamaktadır antika halılar özel solüsyon ile hiçbir zarar verilmeden yıkanmaktadır;

Halı Yıkama Öncesi Toz alma: 

Yıkama öncesi toz alma işlemi ile antika halıdaki birikmiş toz, kıl vb. zararlı maddeler halıdan arındırılarak yıkamaya hazır hale getirilir.

Detaylı solüsyon ile Antibakteriyel Halı Yıkama

Antika halılar özel makinelerde  özel solüsyon ile detaylı yıkamaya tabi tutulur.

Halı Sıkma ve Kapalı Alan Halı Kurutma: 

Detaylı halı yıkama işlemi biten antika halılar tamamen kapalı alan kurutma odalarımızda antika halının yapısına uygun derecede sıcaklıkta kurutulur.

Kalite Kontrol ve ambalajlama: 

Halı yıkama ve kurutma işlemi biten antika halılar son kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenip teslimata hazır hale getirilir.

Ücretsiz Servis Hizmeti: 

Halı yıkama ve kurutma işlemi bitmiş antika halılar ambalajlı bir biçimde uygun olduğunuz zaman diliminde istanbul ilinin tüm ilçelerine ücretsiz servis araçlarımız ile kapınızda teslimatı yapılmaktadır.