Battaniye yıkama

Yaşanabilir ortamlar için profesyonel battaniye yıkama, bildiklerinizden çok farklı.

YIKAMA TALİMATLARINA UYGUN BİR ŞEKİLDE DEFORME ETMEDEN BATTANİYE YIKAMA, AMBALAJLI TESLİMAT, ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ 0 532 551 71 77

Yıkanabilen Battaniye Çeşitleri: Vizon battaniye, Peluş battaniye, Pamuklu battaniye, Dokuma battaniye, Skoc türü battaniye, Polar battaniye, Raşel türü battaniye, Keçe non-woven battaniye.

Hazırlık Aşaması: Fabrikamıza yıkanmak için gelen battaniyeler; yıkama aşamasından önce kirlilik durumlarına ve cinslerine göre ayrılırlar. Yıkama aşamasından önce battaniyelerin yumuşatılması için özel karışımlı havuzlarda beklemeye alınırlar. Havuzlarda battaniye yıkama öncesi bekletilen battaniyelerde ki var olan lekeler iyice yumuşatıldıktan sonra battaniye yıkama aşamasına hazır hale getirilir.

Yıkama Aşaması: 

Gemlik EXPRESS  halı yıkama fabrikası olarak battaniye yıkama yöntemimiz,  otomatik  makinelerde ile sıcak sulu yıkamadır.

Kullanılan Şampuan: 

Fabrikamızda kullandığımız yıkama şampuanı TSE onaylı Reckitt Benckiser Kosla şampuanıdır. Ayrıca leke çıkarmak için bitkisel bazlı leke çıkarıcılar kullanılmaktadır.

Kurutma Aşaması: 

Battaniye yıkama ve sıkma işlemi biten battaniyeler %90 kuru bir biçimde hazır olur, ancak battaniyede kalan ıslaklık ve nem battaniye de küflenme yaratacağından tamamen kurutulması gerekmektedir. Bunun için battaniye yıkama işlemi bitmiş battaniyeler tamamen kapalı mekan kurutma odalarında nem alma cihazlar yardımıyla toz, toprak ve egzoz dumanı gibi dış etkenlere maruz kalmadan kurutularak hazır hale getirilirler.

Kontrol ve Ambalaj Aşaması: 

Yıkanmış ve tamamen kurutulmuş battaniyeler son leke  kontrolleri yapıldıktan sonra ambalajlanarak teslimat aşamasına getirilirler.

Teslimat Aşaması 

Battaniye yıkama işlemi bitmiş teslimata hazır ambalajlı battaniyeleriniz uygun olduğunuz zaman aralığında ücretsiz servis araçlarımız ile kapınıza teslim edilmektedir.

Tek kişilik, çift kişilik battaniye

Firmamız tek kişilik, çift kişilik battaniye ve yorganlarınızı tam otomatik makineler eşliğinde ön yıkamalı olarak yıkar. Yıkama işlemi sonrasında dolap kuruluğu seçeneğinde kurutma makinelerinde kurutarak kullanıma hazır hale getirir. Kurumuş battaniye ve yorganları kalite kontrol sonrasında ambalaj yaparak teslimata hazır hale getirir. Ekiplerimiz evlerden ve iş yerlerinden temizlemek için ücretsiz olarak aldığı battaniye ve yorganları temizleme işlemi bittikten hemen sonra yine ücretsiz servisler eşliğinde adreslere teslim etmektedir. Bizi denerseniz temizlik sektöründeki yenilikleri ve sonuçları hemen farkına varacaksınızdır.