Deri halı yıkama

Deri halı yıkama hizmetini özel makinelerde deri halılarının yapısına uygun deri solüsyonlar ile işinde uzman personelleri tarafından vermektedir. Fabrikamızda deri halı yıkama işlemi esnasında deri halılar çok çabuk çatlayıp bozulabildiğinden dolayı su kullanılmamaktadır deri halılar özel deri solüsyonu ile hiçbir zarar verilmeden yıkanmaktadır;

Deri Halı Yıkama Öncesi Toz alma: 

Yıkama öncesi toz alma işlemi ile deri halıdaki birikmiş toz, kıl vb. zararlı maddeler halıdan arındırılarak yıkamaya hazır hale getirilir.

Detaylı solüsyon ile Antibakteriyel Halı Yıkama: 

Deri halılar özel makinelerde  özel deri solüsyonu ile detaylı yıkamaya tabi tutulur.

Halı Sıkma ve Kapalı Alan Halı Kurutma: 

Detaylı halı yıkama işlemi biten deri halılar tamamen kapalı alan kurutma odalarımızda deri halının yapısına uygun derecede sıcaklıkta kurutulur.

Kalite Kontrol ve ambalajlama: 

Halı yıkama ve kurutma işlemi biten deri halılar son kontrolleri yapıldıktan sonra deri cilası ile cilalanarak paketlenip teslimata hazır hale getirilir.

Ücretsiz Servis Hizmeti: 

Halı yıkama ve kurutma işlemi bitmiş deri halılar ambalajlı bir biçimde uygun olduğunuz zaman diliminde Gemlik içine ücretsiz servis araçlarımız ile kapınızda teslimatı yapılmaktadır.

Deri halıların temizlenmesi:

Değerli derileri birleştirerek yapılan deri halıların temizliği firmamızca sorunsuz olarak yapılmaktadır. Deri halıların temizlenmesi vakum gücü yüksek ithal edilmiş amerikan ürünü makinelerle yapılmaktadır.

Bu makineler aynı anda isteğe bağlı şampuanlı sıcak veya soğuk suyu deri halının bünyesine bırakarak çok kuvvetli vakum ile aynı anda deriye su nüfus etmeden geri çekerek temizlik işlemi yapılmaktadır. Deri halıların yıkanmasındaki en önemli etken suyun deriden tamamen arındırılmasıdır.

Eğer ki bol su ile deri halılar yıkanır ise derinin orjinalliği tamamen bozulacaktır.

Deri halı tabanı sertleşip katılaşacaktır. Yanlış yıkanmış deri halı geri dönüşü olmayan bozulmaya maruz kalacaktır. Firmamız deri halıların tamir işlemlerini de kapalı çarşı ustalarına özenle yaptırarak halılarınızı eski güzel haline getirmektedir.