Gemlik te Halı Yıkama

Halı yıkama belli zaman aralıkları içerisinde yapılması gerekir.

Gemlik te Halı yıkama telefon, öztürk halı yıkama gemlik, gemlik burak halı yıkama, yıltem halı yıkama gemlik, gemlik enka halı yıkama, gemlik maxtem halı yıkama, Gemlik te Halı yıkama gemlik/bursa, gemlik güneş halı yıkama,

Gemlik te Halı yıkama

Halı yıkama işlemleri halılarınızın hijyenik açıdan en iyi şekilde temizlenmesini sağlamakla birlikte halıların ömrünü uzatmaktadır. Halı yıkama belli zaman aralıkları içerisinde yapılması gerekir. Halıyı koruyucu derinlemesine temizleyici özel makineler ve halı şampuanları sayesinde fabrikasyon ortamında deneyimli ekiplerimiz eşliğinde temizleme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Halı içerisinde biriken kıl, tüy, deri döküntüleri mayk, bakteri gibi birçok organizmanın üremesine ve çoğalmasına sebebiyet vermektedir. Evlerde ve iş yerlerinde yapılan yüzeysel temizlikler hiçbir şekilde hijyen açısından yeterlilik sağlamamaktadır. Evde yapılan halı temizliği derinlemesine değil yüzeysel bir temizlik sağlanmış olmaktadır.

Halı temizliğinde öncelik halıların cinslerine göre ayrılmasıdır.

Profesyonelce yapılan halı temizliğinde öncelik halıların cinslerine göre ayrılmasıdır. Halıların cinslerine göre ayrı şampuan ve leke sökücüler kullanılarak, parlak canlı ve tertemiz olması sağlanmaktadır. Büyük halı yıkama fabrikaları temizlik işlemlerini öncelikle halıları cinslerine göre ayırdıktan sonra, toz alma makinelerinde tozlarından arındırırlar, yıkama makinelerinde şampuan ve leke sökücü işlemleri sonrasında makineler eşliğinde yıkama işlemi yapılır, durulama işlemi sonrasında halı sıkma makinelerinde devirli bir şekilde sıkılarak halı bünyesinde bulunan bütün sulardan arındırarak kurutma odalarında sıcak hava üfleyen makineler eşliğinde nemi alınır ve kurutma işlemi gerçekleştirilir. Son olarak kalite kontrolden geçen halılar parfümlendikten sonra paketlenir.

Halıların yıkanması hijyen açısından çok önemli

Halı yıkamanın hijyen açısından çok önemli olduğunu bilmemiz gerekir, özellikle evlerde çocukların bulunduğunu düşündüğümüzde halı temizliğinin ne kadar gerekli olduğu bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Halılarınızı 2 ayda bir veya 3 ayda bir halı yıkama firmalarına verdiğinizde eşsiz temizliği sizde fark ediyor olacaksınız.

Halı Sıkma ve Kapalı Alan Halı Kurutma

Detaylı yıkama işlemi biten halılar bol su ile şampuanından ve kirinden arındırıldıktan sonra rulo santrifürj halı sıkma makinesinde sıkılarak halıda bulunan şampuan ve oluşmuş kir halıdan arındırılır, halılar rulo santrifürj sıkma sonrası %90 kuru %10 nemli bir biçimde makineden alınarak tamamen kapalı alan kurutma odalarımızda halı kurutma fanları ve nem alma cihazlar yardımı ile toz, toprak ve egzoz dumanı gibi dış etkenlere maruz bırakılmada uygun derece sıcaklıkta hijyenik bir biçimde kurutulur.

Servislerimiz

Servislerimiz evinizden ücretsiz olarak halılarınızı alarak yine adresinize halılarınızı ücretsiz olarak özel ekip elemanları tarafından ve özel firma araçları ile teslimat işlemini gerçekleştirmektedirler. Sizde halı yıkama konusunda evde yapılan temizlikle hiçbir şekilde uğraşmadan derinlemesine hijyen için halı yıkama firmalarına halılarınızı teslim edebilir ve gerçek temizlik ile buluşabilirsiniz.