Halıfleks Yıkama

Yıkama işlemi

Bir çoğumuzun evinde ve is yerlerinde kalkması mümkün olmayan duvardan duvara halıfleksleri vardır. Taşınmaz halıları, koltukları, yatakları ve sandalyelerin temizlemesine yerinde yıkama ve yerinde temizleme işlemi denilmektedir. Firmamız Yerinde Yıkama işlemini layıkıyla yapabilmek için Amerikan ürünü mytee rotovac 360 makinelerini bünyesinde bulundurmaktadır. Özünde, kalıcı ve garantili temizlik için uzman ekiplerimiz ile adresinize gelerek temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Yerinde  Yıkama

Yerinde Halıfleks Yıkama” işleminde kullanılan şampuanlar ve leke sökücüler insan sağlığına zarar vermeyen kalitesi onaylanmış belgeli ve faturalı ürünlerdir. Firmamız vizyonu ve misyonu gereği kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş kurumsal bir kuruluştur.

Halıfleks halılarda İplik yapıları farklı olunca halıfleks halıların yıkama metotları ve kullanılan yıkama temizleme makine ve ürünleri de farklı olmak zorundadır.  Halıflexe hiçbir zarar vermeden olabilecek en derin temizliği sağlamak için sistemin halıfleks yıkama ve Temizleme ye uygun olması gerekmektedir.

Başlıca halıfleks yıkama yöntemleri:

Buharlı Halı yıkama, kuru sistem Halı yıkama, kuru köpük Halı yıkama, talaşlı Halı yıkama, şampuanlı Halı yıkama ve Chem-Dry’ın en üstün yöntem seçilen Sıcak Karbonatlı halıfleks yıkama Yöntemidir. Diğer halıfleks temizliği sunan metotların neden tercih edilmediği ve yıkama sonrası oluşan negatif olumsuz sonuçları halı yıkama yöntemleri karşılaştırma sayfamızda belirtilmiştir.