Kilim Yıkama

Kilim Yıkama İşlemleri

Kilim yıkama fabrikamız otomatik makinelerde antibakteriyel şampuanlar ile sıcak sulu sistem yıkama yöntemiyle işinde uzman personelleri tarafından vermektedir.

Fabrikamızda yıkama işlemi;

Yıkama Öncesi Toz alma: 

Yıkama öncesi toz alma işlemi ile kilimdeki birikmiş toz, kıl vb. zararlı maddeler halıdan arındırılarak yıkamaya hazır hale getirilir.

Ön Yıkama:

Kilimler cinslerine göre ayrıldıktan sonra varolan lekelerinin yumuşaması için uygun derecedeki ılık su ve özel antibakteriyel solüsyon ile ön yıkamaya tabi tutulur.

Detaylı Sıcak Su ile Antibakteriyel Kilim Yıkama: 

Ön yıkama işlemi yapılan kilimler raylı sistem otomatik makinelerde sıcak sulu sistemde özel antibakteriyel solüsyon ile çift taraflı olarak detaylı yıkamaya tabi tutulur.

Halı Sıkma ve Kapalı Alan Halı Kurutma: 

Detaylı yıkama işlemi biten kilimler bol su ile şampuanlanır ve kirinden arındırılır. Sonra rulo santrifürj halı sıkma makinesinde sıkılarak  %90 kuru %10 nemli bir biçimde tamamen kapalı alan kurutma odalarımızda uygun derecede kurutulur.

Kalite Kontrol ve ambalajlama: 

Kilim yıkama ve kurutma işlemi biten kilimler son kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenerek teslimata hazır hale getirilir.

Ücretsiz Servis Hizmeti: 

Yıkama ve kurutma işlemi bitmiş kilimler ambalajlı bir biçimde uygun olduğunuz zaman diliminde Gemlik içine ücretsiz servis araçlarımız ile kapınızda teslimatı yapılmaktadır.

Halı ve Kilim yıkama deneyim ve tecrübe gerektiren bir sektördür

El emeğiyle dokunmuş çeşitli yörelere ait motiflerle süslenmiş, bünyesinde tarihini barındıran değerli kilimlerimizi hiç endişe etmeden, firmamıza temizlenmesi için teslim edebilirsiniz.  Kök boyasından renklendirilen ipler yıkama esnasında kusma yaparak diğer renklerle karışabilir. Deneyim sahibi olmayan halı yıkamacılar ne yazık ki bu karışımı engelleyemez, sonrasında geri dönüşümü olmayan bozuklulara sebebiyet verir.

Gemlik EXPRESS  halı yıkama firması olarak

Tüm el dokuma halılara ve kilimlere yıkamada garanti veriyoruz. Kullanımdan dolayı halı ve kilimlerinizde oluşan deformasyonları, deneyimli halı tamircilerine yaptırarak halı ve kilimlerinizi eski güzel görünümlerine kavuşturuyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizi arayarak halı ve kilimlerinizi emin ellere teslim etmek olacaktır. Yıkanıp temizlenen halılarınızı gördüğünüzde farkımızı fark edeceksiniz.

Yaşanabilir ortamlar için antibakteriyel kilim yıkama, bildiklerinizden çok farklı.

ANTİBAKTERİYEL ŞAMPUANLAR İLE SICAK SULU KİLİM YIKAMA, HİJYENİK KAPALI ALAN KURUTMA, ÜCRETSİZ SERVİSLERİMİZ İLE AMBALAJLI TESLİMAT 0 532 551 71 77