ladik halı yıkama

Express Gemlik te Halı yıkama fabrikası ladik halı yıkama hizmetini otomatik makinelerde antibakteriyel özel solüsyonlar ile sıcak sulu sistem yıkama yöntemiyle işinde uzman personelleri tarafından vermektedir.

Fabrikamızda ladik halı yıkama işlemi;

ladik halı yıkama

ladik halı yıkama

Halı Yıkama Öncesi Toz alma: 

Yıkama öncesi toz alma işlemi ile ladik halıdaki birikmiş toz, kıl vb. zararlı maddeler halıdan arındırılarak yıkamaya hazır hale getirilir.

Ön Yıkama: 

Ladik halılarında varolan lekelerinin yumuşaması için uygun derecedeki sıcak su ve özel antibakteriyel solüsyon ile ön yıkamaya tabi tutulur.

Detaylı Sıcak Su ile Antibakteriyel Halı Yıkama: 

Ön yıkama işlemi yapılan ladik halıları raylı sistem otomatik makinelerde sıcak sulu sistemde özel antibakteriyel solüsyon ile detaylı yıkamaya tabi tutulur.

Halı Sıkma ve Kapalı Alan Halı Kurutma: 

Detaylı halı yıkama işlemi biten ladik halıları bol su ile şampuanından ve kirinden arındırıldıktan sonra rulo santrifürj halı sıkma makinesinde sıkılarak  %90 kuru %10 nemli bir biçimde tamamen kapalı alan kurutma odalarımızda uygun derecede kurutulur.

Kalite Kontrol ve ambalajlama: 

Halı yıkama ve kurutma işlemi biten ladik halılar son kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenerek teslimata hazır hale getirilir.

Ücretsiz Servis Hizmeti: 

Halı yıkama ve kurutma işlemi bitmiş ladik halılar ambalajlı bir biçimde uygun olduğunuz zaman diliminde Gemlik içine ücretsiz servis araçlarımız ile kapınızda teslimatı yapılmaktadır