Nepal halı yıkama

Gemlik halı yıkama fabrikası nepal halı yıkama hizmetini otomatik makinelerde nepal halılarının iplik cinsine uygun solüsyonlar ile sıcak sulu sistem yıkama yöntemiyle işinde uzman personelleri tarafından vermektedir. Fabrikamızda nepal halı yıkama işlemi;

Halı Yıkama Öncesi Toz alma: 

Yıkama öncesi toz alma işlemi ile nepal halıdaki birikmiş toz, kıl vb. zararlı maddeler halıdan arındırılarak yıkamaya hazır hale getirilir.

Ön Yıkama: 

Halılar cinslerine göre ayrıldıktan sonra varolan lekelerinin yumuşaması için uygun derecedeki sıcak su ve özel antibakteriyel solüsyon ile ön yıkamaya tabi tutulur.

Detaylı Sıcak Su ile Antibakteriyel Halı Yıkama: 

Ön yıkama işlemi yapılan nepal halılar raylı sistem otomatik makinelerde sıcak sulu sistemde özel antibakteriyel solüsyon ile detaylı yıkamaya tabi tutulur.

Halı Sıkma ve Kapalı Alan Halı Kurutma: 

Detaylı halı yıkama işlemi biten nepal halılar bol su ile şampuanından ve kirinden arındırıldıktan sonra rulo santrifürj halı sıkma makinesinde sıkılarak  %90 kuru %10 nemli bir biçimde tamamen kapalı alan kurutma odalarımızda uygun derecede kurutulur.

Kalite Kontrol ve ambalajlama: 

Halı yıkama ve kurutma işlemi biten nepal halılar son kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenerek teslimata hazır hale getirilir.

Ücretsiz Servis Hizmeti: 

Halı yıkama ve kurutma işlemi bitmiş nepal halılar ambalajlı bir biçimde uygun olduğunuz zaman diliminde Gemlik içine ücretsiz servis araçlarımız ile kapınızda teslimatı yapılmaktadır.

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama, Nepal Halı Tamiri, Nepal Halı Saçak Tamiri sorunsuz olarak yapılmaktadır. Nepal halıları yurt dışında üretilen ve ülkemizde ithal halı olarak satılan halı türlerinden biridir. Nepal halılar genelde krem, beyaz tonlarında olurlar. Açık tonlardaki nepal halıların modern bir görüntüsü olmasına rağmen kullanımı oldukça zordur. Firmamız kullanıma bağlı kirlenmeleri yurt dışında ithal ettiği şampuanlar eşliğinde temizliğini yaparak tüm kirlerinden arındırmaktadır. Nepal halıların üzerine dökülen kola, yağ, çay, kahve, şarap, oje gibi ürünlerin çıkarılması oldukça zor ve zahmetlidir. Bu tarz lekelere maruz kalan nepal halılara hiçbir müdahale edilmeden lekenin döküldüğü yeri ters çevirilir. Kuru bir havlu yada kağıt havlu ile bastırmadan tampon yapıp firmamızı acilen ararsanız lekelerin tamamının çok olasılığı yüksek olacaktır. Bizi arayın halı yıkamada temizliğin farkını hissedin.