shaggy halı yıkama,

Gemlik te Halı yıkama fabrikası shaggy halı yıkama hizmetini otomatik makinelerde shaggy  halılarının dokuma yapısına uygun solüsyonlar ile sıcak sulu sistem yıkama yöntemiyle işinde uzman personelleri tarafından vermektedir.

Fabrikamızda shaggy halı yıkama işlemi;

Halı Yıkama Öncesi Toz alma: 

Yıkama öncesi toz alma işlemi ile shaggy halıdaki birikmiş toz, kıl vb. zararlı maddeler halıdan arındırılarak yıkamaya hazır hale getirilir.

Ön Yıkama: 

Halılar cinslerine göre ayrıldıktan sonra varolan lekelerinin yumuşaması için uygun derecedeki sıcak su ve özel antibakteriyel solüsyon ile ön yıkamaya tabi tutulur.

Detaylı Sıcak Su ile Antibakteriyel Halı Yıkama: 

Ön yıkama işlemi yapılan shaggy halılar raylı sistem otomatik makinelerde sıcak sulu sistemde özel antibakteriyel solüsyon ile detaylı yıkamaya tabi tutulur.

Halı Sıkma ve Kapalı Alan Halı Kurutma: 

Detaylı halı yıkama işlemi biten shaggy halılar bol su ile şampuanından ve kirinden arındırıldıktan sonra rulo santrifürj halı sıkma makinesinde sıkılarak  %90 kuru %10 nemli bir biçimde tamamen kapalı alan kurutma odalarımızda uygun derecede kurutulur.

Kalite Kontrol ve ambalajlama: 

Halı yıkama ve kurutma işlemi biten shaggy halılar vakumlu hav taramasından geçirilerek son kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenerek teslimata hazır hale getirilir.

Ücretsiz Servis Hizmeti: 

Halı yıkama ve kurutma işlemi bitmiş shaggy halılar ambalajlı bir biçimde uygun olduğunuz zaman diliminde Gemlik içine ücretsiz servis araçlarımız ile kapınızda teslimatı yapılmaktadır.

Shaggy Halı Yıkama

Shaggy Halı Yıkama teknikleri Shaggy halılar diğer makine halılarına nazaran daha zor temizlenen halı çeşitidir. Shaggy türü halılar diğer makina halılarından farklı olarak iki ayrı yıkamadan geçmektedir. Normal bir yıkama yapıldığında ipliklerinde sertleşme olmaktadırki bu da hem halınızı alma sebebinizi ortadan kaldırır, hem de sizi rahatsız eder.
Biz Gemlik te Halı yıkama olarak shaggy halıları üç çeşite ayırıp yıkama fiyatlandırması yapıyoruz. Kısa tüylü shaggy ,uzun tüylü shaggy, ipek karışımlı shaggy.