Yatak Yıkama

Bireylerin en çok zaman geçirdiği eşyalardan biri olan yatakların kesinlikle temizliği önemlidir. Biz Gemlik Temizlik firması olarak en az senede iki defa yatakların yıkanmasının müşterilerimize öneriyoruz. Bünyesinde bir çok mikrobik organizmayı barındıran yataklar insan sağlığını önemli derecede tehdit edebilir. Ne yazık ki bu mikroplar küçük oldukları için yatağımız temiz düşüncesinde olan insan sayısı yeterince yüksektir. Tüm bu olumsuz düşüncelerden kurtulmak temizlik ve hijyen sağlamak tamamen sizin ve bizim elimizde olacaktır.

Sizin ve sevdiklerinizin huzurla uyuyabilmeleri için…

Sizin ve sevdiklerinizin yataklarında huzurla uyuyabilmeleri için firmamız teknolojinin en yeni ve en çok tutulan ürünleriyle yataklarınızı hijyen ve temizliğe kavuşturmaktadır.

Yatak yıkama nasıl yapılır ?

Yatak Yıkama, Mytee Rotavac 360 dünyanın tercih ettiği en iyi makineler ile aynı anda 90 derecede ilaçlı ve şampuanlı suyu yatağın bünyesine vererek kuvvetli vakumla geri çekilir , sonrasında yataklar ilaç ile dezenfekte edilerek son kez yıkama işlemine tabi olur , böylelikle tamamen mikroplarından arındırılmış olur.

Yatak Temizliği ve Yorgan Battaniye Yıkama İşlemleri

Dinlenebileceğimiz , günün yorgunluğunu , stresini  üzerimizden atabileceğimiz ve kendimizi dileyerek iyi hissetmemizi sağlayan sessiz ve özel kendimize ait tek  yerimiz yatak odalarımız . Tabi ki yatak odalarımızda ki yataklarımızın yorgan ve battaniyelerimizin de  temizliği bize bir rahatlık sağlamaktadır. Günümüzün en az 8 saatini geçirdiğimiz yataklarımız zamanla kullanımdan dolayı gece vücudumuzda oluşan nem , ter ve dış ortamdaki tozlarla birlikte hem kirlenir hemde kötü kokular oluşturmaya başlar. Bizleri rahatsız ederek uyku rahatımızı bozar . Bunun yanında kullandıkça biriken  bizlerin vücut nemi  ,  deri , saç , kepek döküntüleriyle yaşayan alerjenleride unutmayalım . Bu anlattığım kötü kokular,  kirler , alerjenler( mite ve toz akarları ) düzenli temizlenmeyen yataklarda meydana gelen olumsuzluklardır  .

Nemli bezle yatak silme!

Evde değişik şekillerde yaptığımız  nemli bezle yatak silme ve benzeri işlemler ise bu anlattığımız olumsuzlukları sadece görüntü olarak değiştirir ve silerken sağladığımız nemli ortam kokuların alerjenlerin çoğalmasına yardım eder  . Yatağınızın sadece üzeri değil içininde temiz olması gerekir bunu da profesyonel yöntemler haricinde gerçekleştirmeniz zor ve uğraş isteyen bir iştir . Burada profesyonel buharlı  temizlik yöntemlerimizle sizlere aradığınız temiz görüntüyü ve gerçek yatak iç temizliğini sizlere sunuyoruz .